Oferta „nc+ telewizja na kartę z Pakietem Start+” z modułem CAM CI+.

Dostęp do ponad 130 kanałów, w tym 46 w jakości HD na 1 miesiąc,  na zasadach pre-paid, bez konieczności podpisywania umowy.

UWAGA:
CANAL+ 4K Ultra HD od września 2018 r. jest dodatkowo płatny (10 zł/mies. przez 12 miesięcy,  potem 20 zł/mies. do końca umowy).
Więcej informacji tylko w BOK Platformy CANAL+. CANAL+ 4K Ultra HD od 1 lipca nie będzie gwarantowany na tym module. Na umowę operator preferuje wymianę na nowy moduł. Jeśli ktoś nie potrzebuje CANAL+ 4K, bo nie ma odbiornika lub telewizora 4K to można ten moduł kupić. 

Moduł CAM CI+ umieszcza się bezpośrednio w telewizorze lub odbiorniku satelitarnym z gniazdem CI+. Umożliwia to korzystanie z oferty nc+ bez dedykowanego dekodera oraz bez dodatkowych kabli, co znacząco ogranicza ilość połączeń. Do nawigacji po ulubionych kanałach telewizyjnych wystarczy w tym przypadku jeden pilot – nie ma kolejnego od dekodera.

Poza wygodą, abonenci którzy zdecydowali się na moduł CAM CI+ zamiast standardowego dekodera podkreślą również oszczędność energetyczną takiego rozwiązania. Ilość zużywanej energii zmniejsza się o ilość energii potrzebnej do działania dekodera. Od 05.10.2017 poza dostępnym do tej pory pakietem Start+ pojawiła się dodatkowa oferta Komfort+ poszerzona o 27 kanałów TV. Różnica w cenie pomiędzy Start+, a Komfort+ to tylko dodatkowe 20 zł.

INSTALACJA
Instalacja modułu CAM CI+ wraz z kartą dostępową jest prosta i nie wymaga wizyty serwisanta. Warunkiem jest posiadanie telewizora z wbudowanym tunerem cyfrowej telewizji satelitarnej lub odbiornika satelitarnego, które wspierają standard CI+, oraz anteny satelitarnej ustawionej do odbioru satelity Eutelsat Hot Bird 13°E.

Do zestawu dołączana jest instrukcja z informacją, jak samodzielnie aktywować dostęp za pomocą sms-a lub telefonicznym wsparciem Biura Obsługi Klienta Platformy CANAL+ (ex nc+).

OFERTA
Klienci, którzy zdecydują się wypróbować nową ofertę na start po miesiącu użytkowania będą mogli wybrać jedną z trzech opcji:

1) Pakiet Start+ z dostępem do 60 kanałów, w tym 20 w jakości HD, na zasadach pre-paid, bez umowy abonamentowej w cenie od 19,99 zł miesięcznie (przy jednorazowej opłacie na 5m-cy). Minimalny okres na jaki można wykupić pakiet na kartę w opcji pre-paid to jeden miesiąc za 24,95 zł.
2) Pakiet Komfort+ z dostępem do 27 kanałów więcej od pakietu Start+, nadal na zasadach pre-paid, bez umowy abonamentowej w cenie od 39,99 zł miesięcznie (przy jednorazowej opłacie na 5m-cy). Minimalny okres na jaki można wykupić pakiet na kartę w opcji pre-paid to jeden miesiąc za 44,95 zł.
3) Wybrany pakiet nc+ wraz z umową na jedną z dedykowanych ofert abonamentowych Platformy CANAL+ (ex.nc+) , (bez opcji CANAL+), w cenie od 29,90 zł miesięcznie w zależności od wybranej opcji pakietowej.

Wykaz kanałów w ofercie Start+

Nowa usługa z modułem CAM CI+ wdrażana jest z myślą o abonentach wymieniających telewizory na modele nowszej generacji, oraz użytkownikach oferty „telewizja na kartę” w wersji SD, która wygasa z dniem 31 października 2016. Moduł CAM CI+ z ofertą Platformy CANAL+ (ex. nc+) umożliwi aktualnym klientom oferty SD odbiór zdecydowanie większej liczby kanałów: 60 zamiast aktualnych 19, w lepszej jakości obrazu.

UWAGA – MODUŁ CI+
Moduł CAM CI+ współpracuje z telewizorami oraz dekoderami zgodnymi z DVB-S2 i CI+. Karta w module jest w systemie Nagra MA i jest całkowicie parowana. Moduł nie jest w trybie „legacy”, co oznacza, że działa tylko z urządzeniami z wejściami CI+, nie działa w odbiornikach ze starszym typem gniazda CI.

Moduł jest gotowy do transmisji programów 4K w Platformie Canal+

Moduł ten działa m.in. w odbiornikach:

– Vu+ Zero 4K (nc+ CAM CI+ działa tylko z odpowiednim oprogramowaniem i ustawieniami w menu – pytaj przy zamówieniu)
– Vu+ Solo 4K
– Vu+ Ultimo 4K
– Vu+ Uno 4K
– Vu+ Uno 4K SE
– Vu+ Duo 2
– Vu+ Solo 2
– AX 4KBOX HD51 (S2X)
– Dreambox DM900 Ultra HD 
– Dreambox DM920 Ultra HD
– Octagon SF4008 E2 4K Combo
– TechniSat Digit ISIO STC UHD 4K
– TechniSat Digit ISIO S2
– TechniSat TechniCorder ISIO S
– Opticum HD AX501 CI+

Oprócz tego modułw spółpracuje z
telewizorami z wbudowanym tunerem satelitarnym zastępując zewnętrzny dekoder satelitarny. Są to telewizory wiodących na rynku producentów: LGSonySamsungPanasonic oraz Thomson. Potwierdzono prawidłowe działanie na TV Samsung UE48HU7500L.

Nie gwarantujemy prawidłowej pracy modułu w każdym telewizorze.
Prosimy o branie tego pod uwagę przy zamawianiu modułu, gdyż nie ma możliwości zwrócenia aktywowanego modułu.